Program for Verdens Beste

Her får du en fullstendig oversikt over programmet for filmfestivalen.

The Beat Beneath My Feet 

kultur

Onsdag:

09.00 – «Tenk om ... + Lea og Skogspiratene»

09.30 – Gutten og verden

09.30 – Krigens hemmeligheter

11.00 – Kort for små (kortfilmprogram)

13.00 – Seminar: Barn og media

18.00 – Alphabet

20.15 – Ivory Tower

Torsdag:

09.30 – Ballettguttene

09.30 – Min lille søster

11.30 – Elias

12.00 – Seminar: Lokale historier – global suksess

17.00 – Det elleville nøttekuppet

17.00 – Sangen fra havet (åpningsfilm, livedubbet)

18.00 – Kort for store (kortfilmprogram)

20.00 – Ballettguttene

20.00 – Min lille søster

Fredag:

09.30 – Sangen fra havet (livedubbet)

09.30 – Min lille søster

11.30 – Elias

17.00 – Det elleville nøttekuppet

17.00 – The Beat Beneath My Feet

17.00 – Klassiker: Karate Kid

19.00 – Kort for store (kortfilmprogram)

19.00 – Gutten med gullbuksene

21.00 – Chihiro og heksene

Lørdag:

11:30 – Krigens hemmeligheter

12.00 – Det elleville nøttekuppet

12.00 – Elias

12.00 – The Beat Beneath My Feet

12.00 – Verdens beste stumfilm

14.00 – Sauen Shaun

14.00 – Antboy

14.00 – Skammens datter

16.00 – Antboy II

16.00 – Kort for små (kortfilmprogram)

16.00 – Krigens hemmeligheter

18.00 – Gutten og verden

18.00 – Sangen fra havet (originalspråk)

18.00 – Gutten med gullbuksene

20.00 – Ballettguttene

Søndag:

11.30 – Chihiro og heksene

12.00 – Gutten og verden

12.00 – Sauen Shaun

12.00 – Min lille søster

14.00 – Det elleville nøttekuppet

14.00 – Yellowbird

14.00 – Skammens datter

16.00 – Sangen fra havet (livedubbet)

16.00 – Tenk om ... + Lea og skogspiratene

16.00 – Verdens beste filmer laget av barn!

16.00 – The Beat Beneath My Feet

18.00 – Antboy II

18.00 – Gutten med gullbuksene

20.15 – Min lille søster


Andre arrangementer:

Onsdag:

13.00 – Seminar: Barn og media

Torsdag:

12.00 – Seminar: Lokale historier – global suksess

Fredag:

09.00 – Workshop: Sterke historier for sterke unger