Sjekk hva det nye kommunestyret tjente

Dette tjente og skattet det nye kommunestyret.

TIL MAKTA: Her er det nye kommunestyret i Tromsø. Foto: Ronald Johansen  Foto: Ronald Johansen

skatt

LES MER: Her kan du sjekke hva det nye byrådet i Tromsø tjente.

NavnInntektFormueSkatt
Ingrid Marie Kielland, SV361.65673.773124.833
Gunhild Johansen, SV1.188.766577.295466.626
Pål Julius Skogholt, SV467.0240164.991
Benjamin Notkevich, SV75.25325.75020.149
Barbara Vögele, MDG461.2212.979.004180.426
Terje Traavik, MDG498.069249.423159.680
Helga Marie Bjerke, Krf644.4270249.018
Jarle Aarbakke, Ap1.510.4354.173.189628.730
Kristin Røymo, Ap403.0650168.176
Brage Larsen Sollund, Ap430.1040166.361
Marta Hofsøy, Ap276.715087.142
Elisabeth Steen, Ap497.8670181.395
Jarle Heitmann, Ap461.7740177.409
Ragni Løkholm Ramberg, Ap577.5500220.790
Tonje Tunstad, Ap435.7920144.242
Kristine Larsen, Ap408.7310142.744
Roar Winther, Ap801.3870344.885
Mari-Ann Benonisen, Ap449.82731.222155.285
Tone Mari Myklevoll, Ap396.6100146.020
Astrid Sylte, Ap64.854355.3736.281
Jens-Ingvald Olsen, Rødt610.4051.143.359221.005
Elin Jørgensen, Rødt486.630148.418178.378
Bendik Woie, Rødt
Maria Aksberg, Rødt403.2010146.231
Bjørn Egil Johansen, Rødt1.255.441156.786530.384
Anne-Linn Høiseth, Rødt46.730011.190
Øyvind Hilmarsen, H68.0960124.218
Kristian Støback Wilhelmsen,H576.898258.203205.808
Anna Amdal Fyhn, H1.453.1883.137.955625.598
Rolleiv Lind, H1.330.2212.471.147518.550
Ingrid Skjelmo, H37.65771.542815
Erlend Bøe, H189.264061.359
Gunnar Pedersen, H950.7262.387.987364.755
Vanja Terentieff, H677.3720255.839
Tormod Ingebrigtsen, H444.6110155.394
Sandra Borch, Sp292.230096.312
Jan Blomseth, Frp3.191.1418.354.5001.157.370
Anni Skogman, Frp885.4482.010.222377.635
Kristoffer Kanestrøm, Frp557.6330251.893
Britt Hege Alverstein, Frp779.0782.152.783313.511
Tor Egil Sandnes, Frp995.6553.925.913430.217
Jonas Stein, V614.2210254.325
Morten Skandfer, V591.367507.440224.029