Se Tromsø-lag i Altaturneringen

iTromsø sender direkte fra Altaturneringen. Se kampoppsettet her.

SKARP-JENTER: Her er Skarps Jenter 15-lag.  Foto: IF Skarp

sport

Tromsø-lagene er sterkt representert i den tradisjonsrike Altaturneringen som spilles fra fredag til søndag.

Gjennom vårt samarbeid med Altaposten kan du få med deg en rekke kamper fra turneringen - inkludert flere kamper med Tromsø-lag.

Alle kampene vil være tilgjengelige for våre abonnenter (krever innlogging) her på itromso.no.

Det vil bli sendt fra fire forskjellige stadioner, og det vil derfor pågå flere streamer samtidig.


Her er kampoppsettet til kampene vi viser fredag:

Finnmarkshallen – 13.00 til 21.30

Se kampene her (for abonnenter)

10081106fr 10/08 15:50G15 (11'er) Plj A

HIF/Stein 2

Bardufoss o...IF Boif G14
10081107fr 10/08 16:40G15 (11'er) Plj B

HIF/Stein 1

Nordreisa IL
10081108fr 10/08 17:30J15 (11'er) Plj B

Tana Ballklubb

Alta IF 2
10081109fr 10/08 18:20G15 (11'er) Plj A

Bossekop UL 2

HIF/Stein 2
10081110fr 10/08 19:10J15 (11'er) Plj B

HIF/Stein

Porsanger IL
10081111fr 10/08 20:00G17 (11'er) Plj A

Alta IF

Varden FK
10081112fr 10/08 20:50G15 (11'er) Plj A

Bardufoss o...IF Boif G14

Bossekop UL 2

Tverrelvdalen – 12.30 til 17.30

Se kampene her (for abonnenter)

10081904fr 10/08 12:30G15 (11'er) Plj B

Nordreisa IL

Bossekop UL 1
10081905fr 10/08 13:20J15 (11'er) Plj B

Porsanger IL

Nordreisa IL
10081906fr 10/08 14:10G15 (11'er) Plj D

Nordlys IL

Tverrelvdalen IL
10081907fr 10/08 15:00J15 (11'er) Plj A

Bjørnevatn IL

IF Skarp
10081908fr 10/08 15:50J17 (11'er) Plj A

Alta IF

Nerskogen IL
10081909fr 10/08 16:40G15 (11'er) Plj B

Bossekop UL 1

Honningsvåg T&IF

Alta Idrettspark Gress 01 – 12.30 til 18.10

Se kampene her (for abonnenter)


10083104fr 10/08 12:30G15 (11'er) Plj C

Olympus

Alta IF 2004
10083105fr 10/08 13:20J15 (11'er) Plj B

HIF/Stein

Alta IF 2
10083106fr 10/08 14:10J15 (11'er) Plj A

Alta IF 1

Manndalen U...L/Skibotn 1
10083107fr 10/08 15:00G17 (11'er) Plj A

Bossekop UL 2

Nordlys IL
10083108fr 10/08 15:50G15 (11'er) Plj D

Varden FK Varden G15

Alta IF 2005
10083109fr 10/08 16:40J15 (11'er) Plj A

Bossekop UL BUL J04

Alta IF 1
10083110fr 10/08 17:30G15 (11'er) Plj C

Kaiskuru IL

Olympus

Alta Idrettspark Jubileumsbanen 03 – 14.10 til 19.00

Se kampene her (for abonnenter)

(Obs! iTromsø skulle egentlig begynne denne sendingen 13.20, men den er utsatt en kamp)

10080605fr 10/08 14:10J15 (7'er) Plj B

Nordkinn FK Nordkinn J15

Lyngen/Karn.../Storfjord.
10080606fr 10/08 15:00J15 (7'er) Plj A

Skjervøy IK

Honningsvåg T&IF
10080607fr 10/08 15:50J15 (7'er) Plj A

IL Avju

HIF/Stein
10080608fr 10/08 16:50G13 (7'er) Plj A

Hamna Idrettslag

FK Sørøy Glimt Bøs
10080609fr 10/08 17:30J15 (7'er) Plj B

Lyngen/Karn.../Storfjord.

Kautokeino IL
10080610fr 10/08 18:20J15 (7'er) Plj B

Nordreisa IL

Nordkinn FK Nordkinn J15
10080611fr 10/08 19:10G15 (7'er) Plj A

FK Sørøy Glimt Bøs

Lyngen/Karn...enkarnes il

Her er kampene vi viser lørdag:

Finnmarkshallen – 12.30 til 19.50

Se kampene her (for abonnenter)

11081105lø 11/08 12:30G15 (11'er) Plj C

Kaiskuru IL

Alta IF 2004
11081106lø 11/08 13:20G15 (11'er) Plj D

Varden FK Varden G15

Nordlys IL
11081107lø 11/08 14:10J15 (11'er) Plj B

Porsanger IL

Tana Ballklubb
11081108lø 11/08 15:00J15 (11'er) Plj B

Nordreisa IL

HIF/Stein

PAUSE

PAUSE

PAUSE

PAUSE

PAUSE

11081109lø 11/08 17:30G15 (11'er) A-sluttspill1/4 Final

1. i Pulje C

2. i Pulje A
11081110lø 11/08 18:20G15 (11'er) A-sluttspill1/4 Final

1. i Pulje D

2. i Pulje B
11081111lø 11/08 19:10J15 (11'er) A-sluttspill1/4 Final

2. i Pulje A

3. i Pulje B

Tverrelvdalen – 09.10 til 17.30

Se alle kampene her (for abonnenter)

11081900lø 11/08 09:10J15 (11'er) Plj A

Bjørnevatn IL

Alta IF 1
11081901lø 11/08 10:00J15 (11'er) Plj A

IF Skarp

Bossekop UL BUL J04
11081902lø 11/08 10:50G15 (11'er) Plj A

HIF/Stein 2

Bardufoss o...IF Boif G14
11081903lø 11/08 12:30J17 (11'er) Plj B

Bossekop UL BUL-J17

Tverrelvdalen IL
11081904lø 11/08 13:20J15 (11'er) Plj A

Alta IF 1

IF Skarp
11081905lø 11/08 14:10J15 (11'er) Plj A

Bossekop UL BUL J04

Bjørnevatn IL
11081906lø 11/08 15:00G15 (11'er) Plj D

Tverrelvdalen IL

Alta IF 2005
11081907lø 11/08 15:50J15 (11'er) Plj A

IF Skarp

Manndalen U...L/Skibotn 1
11081908lø 11/08 16:40G17 (11'er) Plj B

Kirkenes IF

Porsanger IL

Alta Idrettspark Gress 01 – 10.40 til 18.40

Se alle kampene her (for abonnenter)

11083102lø 11/08 10:40G13 (9'er) Plj D

Bossekop UL...G2006 Lag 4

Bardufoss o... BOIF G2005
11083103lø 11/08 11:20G13 (9'er) Plj F

Bossekop UL...G2006 Lag 3

Indre Kåfjord IL G12
11083104lø 11/08 12:40G13 (9'er) Plj C

Alta IF 2005-Rød

Honningsvåg T&IF
11083105lø 11/08 13:20J13 (9'er) Plj C

Alta IF 2005 1

Porsanger IL
11083106lø 11/08 14:00G13 (9'er) Plj E

Hamna Idrettslag G05

Alta IF 2005-Grønn
11083107lø 11/08 14:40G13 (9'er) Plj A

HIF/Stein 1

Porsanger IL
11083108lø 11/08 15:20G13 (9'er) Plj A

Tverrelvdalen IL

Kvaløya SK KSK G12/13 Rød

PAUSE

PAUSE

PAUSE

PAUSE

PAUSE

11083109lø 11/08 17:20J13 (9'er) A-sluttspill1/4 Final

1. i Pulje A

Nest beste 3. plass
11083110lø 11/08 18:00J13 (9'er) A-sluttspill1/4 Final

2. i Pulje B

2. i Pulje C


Alta Idrettspark Jubileumsbanen 03 – 10.00 til 17.30

Se alle kampene her (for abonnenter)

11080601lø 11/08 10:00J15 (7'er) Plj A

IL Avju

Skjervøy IK
11080602lø 11/08 10:50G15 (7'er) Plj A

FK Sørøy Glimt Bøs

Bossekop UL
11080603lø 11/08 11:40G15 (7'er) Plj A

Lyngen/Karn...enkarnes il

Nordreisa IL
11080604lø 11/08 12:30J15 (7'er) Plj B

Lyngen/Karn.../Storfjord.

Nordreisa IL
11080605lø 11/08 13:20J13 (7'er) Plj B

IL Frea

Indrefjord IL
11080606lø 11/08 14:40G13 (7'er) Plj B

Nordlys IL Nordlys 2

Kvaløya SK KSK G12/13 Blå
11080607lø 11/08 15:20G13 (7'er) Plj A

Hamna Idrettslag

Nerskogen IL
11080608lø 11/08 16:00J13 (7'er) Plj C

Botnhamn UIL

Skjervøy IK
11080609lø 11/08 16:40G13 (7'er) Plj B

Kvaløya SK KSK G12/13 Blå

Skjervøy IK

Her er kampene vi viser søndag:

Alta Idrettspark Gress 01 – 12.00 til 17.00

Se alle kampene her (for abonnenter)

12083104sø 12/08 12:10J13 (9'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12081502

Vinn. 12081402
12083105sø 12/08 12:50G13 (9'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12081403

Vinn. 12081503
12083106sø 12/08 13:30J15 (11'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12081100

Vinn. 12081101
12083107sø 12/08 14:20G15 (11'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12083600

Vinn. 12083601
12083108sø 12/08 15:10J17 (11'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12081102

Vinn. 12081103
12083109sø 12/08 16:00G17 (11'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12083603

Vinn. 12083602

Alta Idrettspark Jubileumsbanen 03 – 11.20 til 16.30

Se alle kampene her (for abonnenter)

12080605sø 12/08 11:20J13 (7'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12080600

Vinn. 12080601
12080606sø 12/08 12:00G13 (7'er) A-sluttspillBronze match

Tap. 12080602

Tap. 12080603
12080607sø 12/08 12:40G13 (7'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12080602

Vinn. 12080603
12080608sø 12/08 13:20J15 (7'er) A-sluttspillBronze match

Tap. 12084600

Tap. 12084501
12080609sø 12/08 14:10J15 (7'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12084600

Vinn. 12084501
12080610sø 12/08 15:00G15 (7'er) A-sluttspillBronze match

Tap. 12084500

Tap. 12084601
12080611sø 12/08 15:50G15 (7'er) A-sluttspillFinal

Vinn. 12084500

Vinn. 12084601

Vi ønsker engasjerende debatter på itromso.no. Du er velkommen til å kommentere sakene på våre sider, men vi ber deg først lese våre retningslinjer for innlegg:

×

RETNINGSLINJER FOR INNLEGG

iTromsø gjør oppmerksom på at du er juridisk ansvarlig for dine kommentarer. Dette personlige ansvaret gjelder enten du velger å kommentere i kommentarfeltene på våre nettsider eller du skriver innlegg på våre Facebook-sider.

iTromsø ønsker en åpen, saklig og engasjerende debatt. Vi oppfordrer alle til å være saklige, vise respekt for andres meninger og å holde seg til saken. Vi fjerner fortløpende innlegg som er rasistiske, sjikanøse eller på annen måte strider mot etikk eller lovverk. Du kan varsle oss her dersom du ser innlegg du mener bryter med god debattskikk.

Alle som vil delta i debatten hos oss må skrive under eget navn. Vi forbeholder oss retten til å utestenge brukere som begår grove eller gjentatte brudd på våre retningslinjer.

sport