• eAvis
  • Nyheter
  • Sport
  • Feedback
  • Mening
  • Folk
  • Dødsannonser

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Sport →

Syk, syk og syk: – Blir litt oppgitt

Henrik Ingebrigtsen (31) røper at han har hatt samme «sykdomsregime» som Jakob Ingebrigtsen (22) - som har måttet avbryte brødrenes treningsopphold i høyden i spanske Sierra Nevada.

foto
HARD VINTER: Henrik Ingebrigtsen fulgte Jakob Ingebrigtsen tett under friidretts-VM i Eugene i juli i fjor. Bildet er fra etter Jakobs seier på 5000 meter i Eugene i Oregon. Foto: Bjørn S. Delebekk / VG
Øystein Jarlsbo, VG
Oppdatert: 6 dager siden
iTromsø har en avtale om stoffutveksling med VG. Denne artikkelen er levert av VG-sporten.
Publisert: tirsdag 24. januar 2023 kl. 10:18 Oppdatert: 6 dager siden
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Utforsk tema:
  • Friidrett
  • Jakob Ingebrigtsen
  • Henrik Ingebrigtsen
  • Karoline Bjerkeli Grøvdal
ANSV. REDAKTØR
Trond Haakensen
NYHETSREDAKTØR
Marianne Lein Moe
ADM. DIREKTØR
Cecilie Stefanussen
Alle ansatte
Se kontaktinfo her
Sentralbordet
77 64 06 00
Annonser
annonse@itromso.no
Debatt
debatt@itromso.no
Besøksadresse
Kaigata 4
Postboks 1028
9260 Tromsø
SMS/MMS
Kodeord IT TIPS til 2399
E-post
tips@itromso.no

iTromsø arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. iTromsø har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © iTromsø.

iTromsø honorerer ikke materiale som sendes inn uoppfordret, med mindre det er inngått særskilt avtale om dette. Vi sender imidlertid Flax-lodd til alle som sender inn tips og bilder, så lenge navn og adresse er oppgitt.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.