• eAvis
  • Nyheter
  • Sport
  • Feedback
  • Mening
  • Folk
  • Dødsannonser

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Sport →

Statsministeren hyller Norges VM-innsats: - En kjempeprestasjon

Erna Solberg var på plass i Charlottenlundhallen i Trondheim for å se VM-finalen i håndball. Statsministeren er full av lovord om det norske laget.

foto
Statsminister Erna Solberg så VM-finalen mellom Norge og Frankrike i Charlottenlundhallen i Trondheim. Hallen er tidligere hjemmebane til både landslagsspiller Sander Sagosen og trener Christian Berge. Foto: Ned Alley / NTB scanpix Foto: Alley, Ned / NTB scanpix
Oppdatert: søndag 29. januar 2017 kl. 21:44
Artikkelen er mer enn seks år gammel
Publisert: søndag 29. januar 2017 kl. 20:52 Oppdatert: søndag 29. januar 2017 kl. 21:44
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Utforsk tema:
  • Håndball
  • Håndball-VM
ANSV. REDAKTØR
Trond Haakensen
NYHETSREDAKTØR
Marianne Lein Moe
ADM. DIREKTØR
Cecilie Stefanussen
Alle ansatte
Se kontaktinfo her
Sentralbordet
77 64 06 00
Annonser
annonse@itromso.no
Debatt
debatt@itromso.no
Besøks- og postadresse
Kaigata 4
9008 Tromsø
SMS/MMS
Kodeord IT TIPS til 2399
E-post
tips@itromso.no

iTromsø arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. iTromsø har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © iTromsø.

iTromsø honorerer ikke materiale som sendes inn uoppfordret, med mindre det er inngått særskilt avtale om dette. Vi sender imidlertid Flax-lodd til alle som sender inn tips og bilder, så lenge navn og adresse er oppgitt.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.
Informasjon om åpenhetsloven.