• eAvis
  • Nyheter
  • Sport
  • Feedback
  • Mening
  • Folk
  • Dødsannonser

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Sport →

Haaland & co. tar kraftig innpå Spania: Norges verdi har økt formidabelt

Det norske landslaget trøbler fortsatt i de avgjørende kampene. Men den anslåtte verdien på de norske spillerne har mer enn fordoblet seg de siste tre årene.

foto
HØYEST VERDI: Erling Braut Haaland og lagkompis Rodri kan møtes i EM-kvaliken. De to Manchester City-spillerne har anslått høyest verdi i Norge og Spanias startoppstilling i siste kamp. Foto: LEE SMITH / Reuters
foto
Jostein Overvik, VG
Oppdatert: fredag 14. oktober 2022 kl. 22:59
iTromsø har en avtale om stoffutveksling med VG. Denne artikkelen er levert av VG-sporten.
Publisert: fredag 14. oktober 2022 kl. 22:59 Oppdatert: fredag 14. oktober 2022 kl. 22:59
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Utforsk tema:
  • Fotball
  • Herrelandslaget fotball
ANSV. REDAKTØR
Trond Haakensen
NYHETSREDAKTØR
Marianne Lein Moe
ADM. DIREKTØR
Cecilie Stefanussen
Alle ansatte
Se kontaktinfo her
Sentralbordet
77 64 06 00
Annonser
annonse@itromso.no
Debatt
debatt@itromso.no
Besøksadresse
Kaigata 4
Postboks 1028
9260 Tromsø
SMS/MMS
Kodeord IT TIPS til 2399
E-post
tips@itromso.no

iTromsø arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. iTromsø har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © iTromsø.

iTromsø honorerer ikke materiale som sendes inn uoppfordret, med mindre det er inngått særskilt avtale om dette. Vi sender imidlertid Flax-lodd til alle som sender inn tips og bilder, så lenge navn og adresse er oppgitt.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.