• eAvis
  • Nyheter
  • Sport
  • Feedback
  • Mening
  • Folk
  • Dødsannonser

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Meninger →

«Knapt noen tradisjonsrik fotballnasjon har klart å ryke ut av VM på så rare og ydmykende måter som England»

England har vunnet sin første straffesparkkonkurranse i et VM, og stemningen er hysterisk på balløya. I dag venter kvartfinale mot Sverige.

foto
Feiring: England feirer at de gikk videre til kvartfinalen etter straffespark-konkurransen mot Colombia i VM. 8Foto: David Klein/Sportimage/Cal Sport Media/Sipa USA Foto: Cal Sport Media
Ronny Bratten, spaltist
Oppdatert: lørdag 7. juli 2018 kl. 10:51
Artikkelen er mer enn fire år gammel
Du leser nå en meningsartikkel. Den uttrykker skribentens mening.
Publisert: fredag 6. juli 2018 kl. 16:39 Oppdatert: lørdag 7. juli 2018 kl. 10:51
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
ANSV. REDAKTØR
Trond Haakensen
NYHETSREDAKTØR
Marianne Lein Moe
ADM. DIREKTØR
Cecilie Stefanussen
Alle ansatte
Se kontaktinfo her
Sentralbordet
77 64 06 00
Annonser
annonse@itromso.no
Debatt
debatt@itromso.no
Besøks- og postadresse
Kaigata 4
9008 Tromsø
SMS/MMS
Kodeord IT TIPS til 2399
E-post
tips@itromso.no

iTromsø arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. iTromsø har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © iTromsø.

iTromsø honorerer ikke materiale som sendes inn uoppfordret, med mindre det er inngått særskilt avtale om dette. Vi sender imidlertid Flax-lodd til alle som sender inn tips og bilder, så lenge navn og adresse er oppgitt.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.