• eAvis
  • Nyheter
  • Sport
  • Feedback
  • Mening
  • Folk
  • Dødsannonser

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Nyheter →

Denne boligtypen er spesielt populær om sommeren

Selv om salget av boliger er roligere i fellesferien, sørger én kjøpergruppe for høy aktivitet i boligmarkedet i Tromsø.

foto foto
foto foto
foto foto
foto foto
foto foto
1 / 5
BOLIGPRISENE STIGER: Boligprisene i juni i år steg med nesten fem prosent sammenlignet med samme måned i fjor. Det var som forventet, ifølge daglig leder og eiendomsmegler i DnB Eiendom, Ruth Norstrøm. Bildet er tatt ved en tidligere anledning. Foto: Håkon Steinmo
Ingrid Blåsmo Aronsen
Oppdatert: tirsdag 12. juli 2016 kl. 15:01
Artikkelen er mer enn seks år gammel
Publisert: tirsdag 12. juli 2016 kl. 14:25 Oppdatert: tirsdag 12. juli 2016 kl. 15:01
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
ANSV. REDAKTØR
Trond Haakensen
NYHETSREDAKTØR
Marianne Lein Moe
ADM. DIREKTØR
Cecilie Stefanussen
Alle ansatte
Se kontaktinfo her
Sentralbordet
77 64 06 00
Annonser
annonse@itromso.no
Debatt
debatt@itromso.no
Besøks- og postadresse
Kaigata 4
9008 Tromsø
SMS/MMS
Kodeord IT TIPS til 2399
E-post
tips@itromso.no

iTromsø arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. iTromsø har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © iTromsø.

iTromsø honorerer ikke materiale som sendes inn uoppfordret, med mindre det er inngått særskilt avtale om dette. Vi sender imidlertid Flax-lodd til alle som sender inn tips og bilder, så lenge navn og adresse er oppgitt.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.