• eAvis
  • Nyheter
  • Sport
  • Feedback
  • Mening
  • Folk
  • Dødsannonser

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Sport →

Vil øke ski-toppens honorar til nesten 900.000 kroner

Styret i norsk langrenn ønsker at Torbjørn Skogstad (61) skal honoreres med nesten 900.000 kroner for jobben med å lede dem. Det er en økning på 60 prosent fra tidligere år.

foto
ØNSKER STØRRE HONORAR: For langrennskomitéleder Torbjørn Skogstad (høyre), her sammen med Marit Bjørgen og medieansvarlig langrenn, Gro Eide, i forbindelse med Therese Johaugs dopingsak for fem år siden. Foto: Håkon Mosvold Larsen / NTB
foto
Mikal Emil Aaserud, VG
foto
Anders K. Christiansen, VG Journalist, VG
Oppdatert: onsdag 5. oktober 2022 kl. 16:18
iTromsø har en avtale om stoffutveksling med VG. Denne artikkelen er levert av VG-sporten.
Publisert: onsdag 5. oktober 2022 kl. 15:48 Oppdatert: onsdag 5. oktober 2022 kl. 16:18
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
Utforsk tema:
  • Vintersport
  • Langrenn
  • Torbjørn Skogstad
ANSV. REDAKTØR
Trond Haakensen
NYHETSREDAKTØR
Marianne Lein Moe
ADM. DIREKTØR
Cecilie Stefanussen
Alle ansatte
Se kontaktinfo her
Sentralbordet
77 64 06 00
Annonser
annonse@itromso.no
Debatt
debatt@itromso.no
Besøksadresse
Kaigata 4
Postboks 1028
9260 Tromsø
SMS/MMS
Kodeord IT TIPS til 2399
E-post
tips@itromso.no

iTromsø arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. iTromsø har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © iTromsø.

iTromsø honorerer ikke materiale som sendes inn uoppfordret, med mindre det er inngått særskilt avtale om dette. Vi sender imidlertid Flax-lodd til alle som sender inn tips og bilder, så lenge navn og adresse er oppgitt.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.