• eAvis
  • Nyheter
  • Sport
  • Feedback
  • Mening
  • Folk
  • Dødsannonser

Velg mørkt eller lyst utseende på avisen:

Nyheter →

Hylles av internasjonal kameragigant: – Unik mulighet til å få vist Nord-Norge fra sin beste side

Kameragiganten Canon hyller naturfotograf Audun Rikardsen med video og en artikkelserie på tre deler.

foto
Stor ære: Marinbiolog ved UiT, og etter hvert prisbelønt fotograf, Audun Rikardsen synes det er en stor ære å være ambassadør for Canon Europa, og sier det er en hedersbevisning at de har laget artikkelserie og video om han. Foto: Privat Foto: Privat
Ola Lindberg
Oppdatert: torsdag 12. juli 2018 kl. 10:13
Artikkelen er mer enn fire år gammel
Publisert: onsdag 11. juli 2018 kl. 11:10 Oppdatert: torsdag 12. juli 2018 kl. 10:13
Del denne artikkelen på Facebook Del denne artikkelen på Twitter Del denne artikkelen på e-post
ANSV. REDAKTØR
Trond Haakensen
NYHETSREDAKTØR
Marianne Lein Moe
ADM. DIREKTØR
Cecilie Stefanussen
Alle ansatte
Se kontaktinfo her
Sentralbordet
77 64 06 00
Annonser
annonse@itromso.no
Debatt
debatt@itromso.no
Besøks- og postadresse
Kaigata 4
9008 Tromsø
SMS/MMS
Kodeord IT TIPS til 2399
E-post
tips@itromso.no

iTromsø arbeider etter Vær Varsom-plakatens regler for god presseskikk. Se også Redaktøransvar. iTromsø har ikke ansvar for innhold på eksterne nettsider som det lenkes til. Alt innhold er opphavsrettslig beskyttet 2023 © iTromsø.

iTromsø honorerer ikke materiale som sendes inn uoppfordret, med mindre det er inngått særskilt avtale om dette. Vi sender imidlertid Flax-lodd til alle som sender inn tips og bilder, så lenge navn og adresse er oppgitt.

Informasjon om bruk av «cookies» og personvernpolicy.